O nas

Poznaj nas bliżej


ADMars to firma stworzona przez specjalistów dla specjalistów. Po ponad 20 latach w branży elektrotechnicznej, postanowiliśmy stworzyć firmę z którą sami chcielibyśmy współpracować. Taką w której jakość produktów idzie w parze z ceną a obsługa logistyczna i handlowa jest na najwyższym poziomie. Przejechaliśmy pół Europy w poszukiwaniu producentów, którzy spełnią nasze wymagania dotyczące produktów i współpracy. Tworzymy stronę internetową, która pomaga znaleźć odpowiedni komponent, wszystkie niezbędne informacje techniczne oraz ułatwia kontakt z nami. Wszystko z myślą o naszych klientach, tak aby procesy produkcyjne w Państwa firmie przebiegały bez zakłóceń a produkty końcowe były najwyższej jakości.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem, pomożemy rozwinąć się twojej firmie, zapewniając niezbędne produkty, ciągłość dostaw oraz wsparcie techniczne .

Jeżeli jesteś na rynku już od lat i szukasz dostawcy, który tak jak Ty ceni sobie wysoką kulturę biznesu oraz dobrą jakość produktów, to właśnie go znalazłeś.

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i twojej firmy !

Login